کد خبر: 2415
تاریخ انتشار: جمعه, 25 اسفند 1396 - 16:50
ایمیل
چاپ

داخلی

»

جشنواره‌ها

»

جشنواره کتابفروشان

آغاز عيدانه كتاب در پايتخت

منبع : پیشخوان نشر
تهرانی ها می توانند از فردا(۲۵ اسفندماه) با مراجعه به کتابفروشی های عضو طرح عیدانه کتاب، کتاب های عمومی و کودک و نوجوان را با ۲۰ درصد تخفیف خریداری کنند.
آغاز عيدانه كتاب در پايتخت

 

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از روابط عمومي موسسه خانه كتاب، طرح عيدانه كتاب با شعار «كتاب عيدي دهيم»  از فردا (۲۵ اسفند ماه) در كتابفروشي هاي عضو طرح در تهران آغاز به كار مي كند و تا ۱۲ فروردين ماه ادامه خواهد داشت.

طرح عيدانه كتاب از ۲۲ اسفند ماه در كتابفروشي هاي ساير استان ها آغاز به كار كرد و در اين مدت كتابفروشان توانستند ۵۵ هزار و ۷۳۴ عنوان كتاب را  به فروش  برسانند.

با گذشت بيش از يك هفته از آغاز ثبت نام كتابفروشي ها در طرح عيدانه كتاب، ۷۷۸ كتابفروشي از سراسر كشور براي مشاركت در اين طرح ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد ۵۹۴ كتابفروشي در مراكز استان ها و مابقي در شهرستان ها هستند.

 تاكنون استان تهران با مشاركت ۱۱۹ كتابفروشي در جايگاه اول بيشترين مشاركت كتابفروشي ها از بين ۳۱ استان كشور را از آن خود كرده است و استان هاي اصفهان با ۹۱ كتابفروشي و قم با ۸۶ كتابفروشي در جايگاه هاي بعدي بيشترين مشاركت كتابفروشي ها در سومين عيدانه كتاب را  كسب كردند.

 

علاقمندان مي توانند براي اطلاع از اسامي كتابفروشي هاي عضو طرح عيدانه كتاب به سايت www.ketabnet.ir  مراجعه كنند.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: