کد خبر: 2417
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 01 فروردين 1397 - 12:49
ایمیل
چاپ

داخلی

»

جشنواره‌ها

»

جشنواره کتابفروشان

اسامی مراکز فعال کانون پرورش فکری در ایام نوروز

منبع : پیشخوان نشر
اسامی مراکز فرهنگی هنری ثابت و سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور که در ایام نوروز آماده‌ خدمت‌رسانی به اعضا و علاقه‌مندان کتاب‌اند، اعلام شد.
اسامی مراکز فعال کانون پرورش فکری در ایام نوروز

 

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، پیرو اعلام معاون فرهنگی کانون، برای نخستین‌بار برخی مراکز کانون در روزهای نوروزی آماده‌ خدمت‌رسانی و اجرای برنامه‌های فرهنگی ویژه‌ این ایام خواهند بود.
این مراکز از روز سوم تا سیزدهم فروردین، برنامه‌های ویژه‌ای از جمله قصه‌گویی، شعرخوانی، داستان‌نویسی، نقاشی، کاردستی و... برای تعطیلات نوروز برگزار خواهند کرد. 
به گفته‌ محمدرضا زمردیان، در راستای سیاست‌های ابلاغی وزیر آموزش و پرورش مبنی بر مطالعات غیردرسی دانش‌آموزان در ایام تعطیلات نوروزی، علاقه‌مندان از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ امکان حضور در مراکز ثابت اعلام‌شده را دارند. 
همچنین در این روزها برخی کتابخانه‌های سیار شهری و روستایی کانون در تمام استان‌ها، به فراخور نیازهای فرهنگی مناطق آماده‌ امانت دادن کتاب به متقاضیان و انجام سایر فعالیت‌های هنری و فرهنگی خواهند بود.
پیش‌تر زمردیان اعلام کرده بود نهضت خدمت‌رسانی فرهنگی به کودکان ایران، موضوعی است که مورد توجه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دوره جدید مدیریتی است.

برای مشاهده کتابخانه‌های سیار کانون اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده‌ی کتاب‌خانه‌های ثابت کانون اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: