کد خبر: 2425
تاریخ انتشار: سه شنبه, 14 فروردين 1397 - 12:21
ایمیل
چاپ

داخلی

»

جشنواره‌ها

»

جشنواره کتابفروشان

بودجه طرح عیدانه کتاب افزایش یافت

منبع : ایرنا
خانه کتاب اعلام کرد بودجه طرح عیدانه کتاب به مناسبت ولادت امام علی (ع) و روز جمهوری اسلامی ایران به 25 میلیارد ریال رسید.
بودجه طرح عیدانه کتاب افزایش یافت

 

به گزارش پیشخوان نشر، کتابفروشی های عضو طرح عیدانه کتاب به مناسبت ولادت امام علی(ع) و روز جمهوری اسلامی ایران با افزایش 10 درصدی تخفیف طرح عیدانه کتاب، کتاب های خود را با تخفیف 30 درصدی عرضه می کنند.

این کتابفروشان با تمدید سه روزه زمان اجرای طرح در سراسر کشور طی روزهای چهاردهم و پانزدهم فروردین ماه میزبان خریداران کتاب هستند.

طرح عیدانه کتاب با شعار «کتاب عیدی دهیم» با مشارکت 793 کتابفروشی از 22 اسفند ماه در کتابفروشی‌های عضو طرح در 30 استان و از 25 اسفند ماه در تهران آغاز به کار کرد.
با گذشت دو هفته از اجرای طرح عیدانه کتاب در استان های سراسر کشور و پیوستن کتابفروشی های تهران به این طرح، بیش از 318 هزار نسخه کتاب به فروش رسید.
در این طرح، استان های تهران، خراسان رضوی، اصفهان و قم تاکنون بیشترین مشارکت را به لحاظ تعداد کتابفروشی ها داشته و استان های فارس، کردستان و آذربایجان شرقی در جایگاه های بعدی قرار گرفته اند.

در سومین عیدانه کتاب،‌ پرفروش‌ترین استان‌ها بر اساس کتاب به ترتیب خراسان رضوی، تهران، اصفهان، گیلان، فارس، قم، خوزستان، مازندران، آذربایجان شرقی و همدان هستند.
تاکنون استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، گیلان، قم، فارس، آذربایجان شرقی، خوزستان، مازندران و کردستان پرفروش ترین استان ها بر اساس مبلغ فروش معرفی شدند. 

نیکنام حسینی پور مدیرعامل خانه کتاب پیش از این اعلام کرده بود، در طرح عیدانه کتاب 20 میلیارد ریال یارانه برای کتابفروشی های سراسر کشور اختصاص یافته و هر ایرانی می تواند با مراجعه به کتابفروشی های عضو این طرح تا سقف یک میلیون ریال کتاب شامل طرح را خریداری و تا ٢٠ درصد تخفیف بگیرد. 

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: