کد خبر: 2447
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397 - 12:41
ایمیل
چاپ

داخلی

»

کتاب

»

جوایز کتاب

سي و ششمين دوره جايزه كتاب سال فراخوان داد

فراخوان سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.
سي و ششمين دوره جايزه كتاب سال فراخوان داد

 

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از روابط عمومي موسسه خانه كتاب؛ سي‌وششمين دوره جايزه كتاب‌سال جمهوري اسلامي ايران در بهمن‌ماه ۱۳۹۷ برگزار مي‌شود؛ براين اساس دبيرخانه جايزه كتاب سال از پديدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران دعوت مي‌كند با ثبت‌نام در تارنماي اينترنتي www.ketabsal.ir، كتاب يا كتاب‌هاي پيشنهادي خود را به دبيرخانه كتاب سال، معرفي كنند.

جايزه كتاب سال با هدف حمايت و تشويق مولفان، مترجمان و مصححان و ناشران سراسر كشور و ارتقاي فرهنگ جامعه اسلامي، حفظ استقلال و هويت فرهنگي برگزار مي‌شود.

آثار ارسالي به سي و ششمين دوره جايزه كتاب سال  بايد براي نخستين بار در سال ۱۳۹۶ منتشر شده باشند و جزو كتاب‌هاي كمك درسي و افست نباشد. علاوه بر اين، كتاب بايد داراي برگه اعلام وصول باشد.

كتاب‌هاي داستان بزرگسال، نقد ادبي (تاليف)، مستندنگاري، شعر بزرگسال و كودك و نوجوان، به دليل همپوشاني با جايزه جلال آل‌احمد و جايزه شعر فجر در كتاب سال بررسي نمي‌شود.

تنها آثاري در اين جايزه داوري و ارزيابي مي‌شوند كه پديدآورنده يا ناشر كتاب، كاربرگ ثبت‌نام را در تارنماي جايزه تكميل و به‌همراه دونسخه از كتاب ارسال كند.

همچنين، ارسال لوح فشرده متن اصلي آثار ترجمه‌شده الزامي است و آثار دريافت شده بازگردانده نخواهند شد.

 

مطابق با فراخوان، مهلت ارسال آثار تا ۳۱ شهريورماه ۱۳۹۷ در نظر گرفته شده و ناشران و صاحبان آثار بايد كتاب‌هاي خود را به آدرس تهران، خيابان انقلاب اسلامي، خيابان برادران مظفر جنوبي، كوچه خواجه نصير، شماره ۲، طبقه دوم، دبيرخانه جايزه كتاب‌سال جمهوري اسلامي ايران، كدپستي ۱۳۱۵۷۵۳۷۱۵ ارسال كنند و براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن ۶۶۹۶۶۲۱۹- ۶۶۹۶۶۱۳۸ تماس بگيرند.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: