کد خبر: 2253
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 28 تیر 1396 - 07:06
ایمیل
چاپ

داخلی

»

کتاب

»

روی پیشخوان

«ما تمامش می‌کنیم» رمانی درباره درس گرفتن از اشتباهات

منبع : پیشخوان‌نشر
آرتمیس مسعودی
«ما تمامش می‌کنیم» رمانی درباره درس گرفتن از اشتباهات

یادداشت اختصاصی پیشخوان‌نشرآرتمیس مسعودی، مترجم «ما تمامش می‌کنیم»:

ما تمامش می‌کنیم، روایت زنان و مردانی است که به خاطر گذشتۀ دردناکشان از داشتن یک زندگی عادی محرومند و بدون آنکه بخواهند، قربانی گذشتۀ خود می‌شوند، کسانی که همۀ عشق و عزیزترین کسانشان را فدای خشونتی ناخواسته می‌کنند.

 قهرمان داستان، زنی است که وقتی صاحب فرزند می‌شود، باید میان دوراهی ماندن و رفتن، آنی را برگزیند که به صلاح فرزندش و همسری است که یگانه عشق زندگی‌اش بوده است.

 کالین هوور، نویسندۀ کتاب تلاش کرده است بخشی از زندگی خود را به تصویر بکشد و حتی ادعا می‌کند که خود برای تصمیم‌گیری در مورد آنکه قهرمان داستان، سرانجام کدام راه را برگزیند، دچار تردید بوده است. او به خواننده یادآوری می‌کند که عشق، حسی شکننده است که با شهامت، امید و اشک آمیخته شده است.

 وی می‌گوید: «تمام انسان‌ها اشتباه می‌کنند اما چیزی که شخصیت انسان را شکل می‌دهد، اشتباهاتی نیست که انجام می‌دهد، بلکه نحوۀ تلاش برای درس گرفتن از آن‌ها به جای بهانه‌تراشی است.»

 منتقدان، داستان کالین هوور را که یکی از بهترین و پرفروش‌ترین رمان‌های سال 2016 بوده است، رمانی قوی و متهورانه می‌دانند و معتقدند هر زن و مردی باید آن را بخواند.

 

گفتنی است، «ما تمامش می‌کنیم» نوشته کالین هوور با ترجمه آرتمیس مسعودی توسط نشر آموت به تازگی به چاپ رسیده و در اولین روز از پخش آن با استقبال بی نظیر مواجه شده است.

leka
|
United Kingdom
|
1397/04/10 - 09:32
0
0
این کتاب رو مطالعه کردم. اولش به نظر یک رمان تکراری و دبیرستانی بود ولی هرچی جلو تر رفت جذاب تر شد جوری که وقتی میخواستم زمین بذارمش ناراحت میشدم.
مارال
|
Iran
|
1396/08/19 - 17:47
1
1
سلام من این کتاب را مطالعه نمودم زیبا بود اما اخرش گیج شدم ایا با اتلس ازدواج می کند یا نه
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: