کد خبر: 474
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 22 بهمن 1394 - 12:18
ایمیل
چاپ

داخلی

»

سایر

درباره ما

 مدیرمسئول: معصومه نیک نیا

پایگاه تحلیلی-خبری پیشخوان‌نشر، پایگاه تخصصی خبری در حوزه انتشار اخبار فرهنگ و ادب، حاصل تلاش گروهی از فعالان حوزه خبر است که فعالیت رسمی خود را از 22 فروردین ماه 1396 و همزمان با ولادت حضرت علی (ع) آغاز کرده است.

پیشخوان‌نشر، در زمینه جمع آوری، پردازش، انتشار رویدادهای فرهنگی در قالب نوشتار، صدا و تصویر در محیط دیجیتال در حوزه های موضوعی فرهنگ و ادب، چاپ و نشر و کتاب فعالیت می کند و بر روی پایگاه اینترنتی http://pishkhanenashr.ir منتشر می گردد.

به موجب ماده ۱۳ قانون مطبوعات مصوب 1364/12/28 مجلس شورای اسلامی، پروانه انتشار پایگاه خبری «پیشخوان‌نشر» در تاریخ 1396/2/11 و به شماره ثبت 79353 از سوی معاونت امور مطبوعاتی واطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی صادر شده است.

این پایگاه، با حفظ نگاه ویژه خود به مسائل حوزه فرهنگ و ادب، ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج نظرات، دیدگاه ها و تحلیل های صاحب نظران و فرهیختگان، محل مناسبی را برای ارائه اندیشه های بدیع به متخصصان و عموم افراد فراهم آورد.

پیشخوان نشر، کاملا از داخل مرزهای ایران و با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.

پایگاه تحلیلی-خبری پیشخوان‌نشر، به هیچ گروه، حزب، سازمان، موسسه و انجمن تجاری، اقتصادی و یا سیاسی وابسته نیست.

مخاطبان پیشخوان‌نشر، را طیف وسیعی از متخصصان، کارشناسان، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه فرهنگ و ادب تشکیل می دهد.

صداقت و سرعت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه دست اندرکاران پایگاه تحلیلی-خبری پیشخوان‌نشر است.

دست اندرکاران پیشخوان‌نشر، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند. پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری (در صورت نقل) از جمله این موارد است.

از این رو نقل مطالب پیشخوان‌نشر، توسط سایر رسانه های گروهی و ساير مخاطبان، به منظور رعایت اخلاق حرفه ای، با ذكر منبع مجاز است.

همکاران این رسانه، پیشاپیش از نظرات مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری - تحلیلی، استقبال می کنند.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: