کد خبر: 2391
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 03 اسفند 1396 - 14:22
ایمیل
چاپ

داخلی

»

ROOT

»

مجموعه اصلی

افتتاح نمایشگاه کتاب مسقط/آغاز فعالیت‌های غرفه ایران

منبع : پیشخوان نشر
بیست و سومین دوره نمایشگاه کتاب مسقط ساعت 18 امروز(2 بهمن) افتتاح می‌شود. همزمان با افتتاح نمایشگاه فعالیت‌های غرفه جمهوری اسلامی ایران نیز آغازمی شود.
افتتاح نمایشگاه کتاب مسقط/آغاز فعالیت‌های غرفه ایران

 

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، بیست و سومین دوره نمایشگاه کتاب عمان(مسقط) از تاریخ 2 تا 12 اسفندماه برگزار می‌شود. جمهوری اسلامی ایران در این دوره باعرضه 500 عنوان کتاب و سی دی به زبان‌های فارسی، عربی و انگلیسی در غرفه‌ای به مساحت 27 مترمربع حضور دارد.

اولین دوره نمایشگاه کتاب عمان در سال 1992 برگزار شد. ۷۸۳ شرکت کننده در این دوره از نمایشگاه حضور دارند که ۶۰۳ ناشر به صورت مستقیم و ۱۸۰ ناشر از طریق نمایندگی فعالیت می کنند. شهر" صلا له" مهمان ویژه این دوره از نمایشگاه است که برنامه‌های ویژه‌ای را برای نشان دادن غنای فرهنگی این شهردرنمایشگاه اجرا می‌کند.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران که به نمایندگی از صنعت نشر کشورمان در این رویداد حضور دارد 500 عنوان کتاب و سی دی با موضوعات ایران‌شناسی، ادبیات، کودک و نوجوان، دین، آموزش زبان فارسی، هنر و آموزش خط  را در معرض دید بازید کنندگان قرار می‌دهد. دعوت از ناشران شرکت‌کننده برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، معرفی ظرفیت‌های نشر کشورمان، معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در قالب کاتالوگ و بروشور، معرفی پروژه «گرنت» و حضور موسسه تولیدکننده نرم‌افزارهای اسلامی شیعه به زبان عربی از فعالیت‌های غرفه ایران در این دوره از نمایشگاه است. بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته و باهدف برگزاری کارگاه ای تصویرگری، 2 تصویرگر( غزاله بیگدلی و عاطفه ملکی جو) در غرفه ایران به اجرای تصویرگری می‌پردازند.
بیست و سومین دوره نمایشگاه کتاب مسقط از تاریخ 2 تا 12 اسفند ماه برگزارمی شود.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: