کد خبر: 2409
تاریخ انتشار: جمعه, 18 اسفند 1396 - 12:10
ایمیل
چاپ

داخلی

»

ROOT

»

مجموعه اصلی

در آيين نكوداشت ايرج افشار؛

از دو كتاب جديد موسسه خانه كتاب رونمايي مي شود

منبع : پیشخوان نشر
به مناسبت مراسم نکوداشت ایرج افشار، اولین رییس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران، دو کتاب تازه منتشر شده موسسه خانه کتاب رونمایی می شود.
از دو كتاب جديد موسسه خانه كتاب رونمايي مي شود

 

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از روابط عمومي موسسه خانه كتاب؛ در  آيين نكوداشت ايرج افشار، كتاب هاي «كتابشناسي موضوعي-تاريخي از چاپكرده ها و نوشته هاي ايرج افشار؛ منتشر شده در سال هاي ۱۳۹۵-۱۳۲۳» تحقيق و تاليف ميلاد عظيمي و «اسناد تاريخ دانشگاه تهران، موجود در كتابخانه مركزي و مركز اسناد دانشگاه» به كوشش سوسن اصيلي رونمايي و  با ۲۰ درصد تخفيف در اختيار علاقمندان قرار مي گيرد.
كتاب «كتابشناسي موضوعي – تاريخي از نوشته ها و چاپكرده هاي ايرج افشار» بيش  از سه هزار و هفتصد صفحه شامل كتابشناسي نوشته‌ها و مقالات ايرج افشار در فاصله ميان سال هاي ۱۳۲۳ تا ۱۳۹۵ خورشيدي از سوي موسسه خانه كتاب منتشر شده است.
اين كتاب مي‌كوشد با عرضۀ فهرستي موضوعي ـ تاريخي از نوشته‌ها و چاپكرده‌هاي ايرج افشار به ايران‌شناسان و ايران‌شناسي كمك كند و چشم‌اندازي از گسترۀ جستجوها و پژوهش هاي افشار ترسيم كند تا قدر و مقدار خدمات فرهنگي او مشخص شود.
همچنين، كتاب «اسناد تاريخ دانشگاه تهران، موجود در كتابخانه مركزي و مركز اسناد دانشگاه» گزيده اي از  اسناد دانشگاه تهران، موجود در كتابخانه مركزي و مركز اسناد است. اين مجموعه شامل ۳۱۳ عنوان سند است كه بخش اصلي آن از اسناد آرشيوي منتقل شده به كتابخانه مركزي انتخاب شده است.

 

مراسم نكوداشت ايرج افشار، اولين رييس كتابخانه مركزي و مركز اسناد دانشگاه تهران ، شنبه (۱۹ اسفندماه) ساعت ۱۴:۳۰ در كتابخانه مركزي  و مركز اسناد دانشگاه تهران به نشاني ميدان انقلاب،خيابان انقلاب،پرديس مركزي دانشگاه تهران برگزار مي شود.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: