کد خبر: 2001
تاریخ انتشار: دوشنبه, 01 خرداد 1396 - 16:01
ایمیل
چاپ

داخلی

»

کتابخانه ها و موزه ها

»

موزه ها

همزمان با روز جهانی موزه‌ها رخ داد

اشتیاق گردشگران به بازدید از گنجینه موزه ملک+عکس

منبع : پیشخوان‌نشر
گردشگران ایرانی و جهانگردان هم‌زمان با روز جهانی موزه‌ها (28 اردیبهشت) با حضور در کتابخانه و موزه ملی ملک، از گنجینه آثار تاریخی نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران بازدید کردند.
اشتیاق گردشگران به بازدید از گنجینه موزه ملک+عکس

به گزارش پیشخوان‌نشر و به نقل از  روابط عمومی کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، دسته‌های مشتاق گردشگران ایرانی و جهانگردان با آغاز هفته میراث فرهنگی در ایران و روز جهانی موزه‌ها، روی به سوی موزه‌های سراسر کشور نهادند تا با یادگارهای چند هزار ساله تاریخ و فرهنگ ایرانی- اسلامی دیدار کنند.

 

کتابخانه و موزه ملی ملک همچون سال‌های گذشته میزبانی گروه‌های پرشمار این میهمانان و فرهیختگان فرهنگی بود. بازدید از تالارهای سکه‌های تاریخی، خوش‌نویسی و نگارگری، قلمدان‌ها و دیگر آثار لاکی، نمایشگاه حاج حسین آقا ملک و تالار آثار اهدایی بانو عزت‌ملک ملک (دختر بزرگ واقف) به همراه نمایشگاه «النکاح سنتی؛ ازدواج به روایت آثار کتابخانه و موزه ملی ملک» در این میانه با بیش‌ترین اقبال روبه‌رو شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: