کد خبر: 2426
تاریخ انتشار: سه شنبه, 14 فروردين 1397 - 15:40
ایمیل
چاپ

داخلی

»

کتابخانه ها و موزه ها

»

موزه ها

زمان خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نیمه نخست سال 139۷

منبع : پیشخوان نشر
کتابخانه و موزه ملی ملک در نیمه نخست سال 1397 خورشیدی از ساعت 8:15 تا ساعت 16:45 به مخاطبان و مراجعه‌کنندگان، خدمات گوناگون فرهنگی در زمینه‌های کتابخانه‌ای و موزه‌ای می‌رساند.
زمان خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نیمه نخست سال 139۷

 

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، پژوهشگران و گردشگران و دوستداران کتاب و آثار موزه‌ای در شش ماهه نخست سال 1397 خورشیدی، هر روز به جز جمعه‌ها و تعطیلات رسمی، از ساعت 8:15 تا 16:45 از خدمات فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک می‌توانند بهره بگیرند. 

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیش‌تر درباره چگونگی بهره‌گیری از خدمات تالارهای کتابخانه‌ای و نیز هماهنگی برای بازدیدهای گروهی از تالارهای موزه‌ای با روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک با شماره تلفن 66751291 می‌توانند تماس بگیرند. 

کتابخانه و موزه ملی ملک، نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران و یکی از شش کتابخانه بزرگ نسخه‌های نفیس خطی در کشور است که حاج حسین آقا ملک، بازرگان فرهیخته، 81 سال پیش بر آستان قدس رضوی وقف کرده است. این گنجینه اکنون در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد» جای دارد و به دوستداران فرهنگ و هنر ایرانی- اسلامی خدمات گوناگون فرهنگی می‌رساند.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: