کد خبر: 2385
تاریخ انتشار: دوشنبه, 30 بهمن 1396 - 14:30
ایمیل
چاپ

داخلی

»

ناشران

کمیته ناشران داخلی در حال بررسی شرایط مصلا

منبع : ایبنا
مدیر کمیته ناشران داخلی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغازثبت‌نام ناشران در اواخر هفته آینده خبر داد و گفت: با اصلاح و بازبینی آیین‌نامه و مقررات و تصویب آن در شورای سیاستگذاری، امسال ثبت‌نام از ناشران نسبت به سال گذشته با یک هفته تاخیر آغاز خواهد شد.
کمیته ناشران داخلی در حال بررسی شرایط مصلا

 

به گزارش پیشخوان نشر، هومان حسن‌پور با اشاره به شروع فعالیت‌ها و برنامه‌های کمیته ناشران داخلی عنوان کرد: امسال به دنبال تاخیر آغاز فعالیت کمیته‌ها، کارهای خود را به صورت فشرده‌تر دنبال می‌کنیم تا بتوانیم به زمان ثبت‌نام نزدیک شویم.
 
وی با بیان اینکه سال گذشته سوم اسفند ماه روز آغاز ثبت‌نام از ناشران بود، افزود: با توجه به اینکه آیین نامه و مقررات امسال باید بازبینی، اصلاح و در شورای سیاستگذاری مصوب شوند و مراحل قانونی را پشت سر بگذارند، تاریخ ثبت‌نام از ناشران به هفته آینده موکول می شود.
 
حسن‌پور ادامه داد: در حال رایزنی با شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب هستیم تا با بررسی سریع‌تر؛ اصلاحات کوچکی که در آیین‌نامه داریم زودتر به نتیجه‌گیری نهایی برسیم.
 
وی با بیان اینکه سال گذشته ۲۵ روز جلوتر از تاریخ ثبت‌نام نمایشگاه کارهای خود را آغاز کرده بودیم، تاکید کرد: جای نگرانی برای ناشران و اهالی نشر کشور وجود ندارد و مهم این است که کارها طبق روال قانونی و با نظم جلو برود که خوشبختانه در حال انجام است و فقط در زمان ثبت‌نام تاخیر است که خللی در کار ایجاد نمی‌کند.
 
به گفته حسن‌پور، کمیته ناشران داخلی در حال بررسی و پیگیری شرایط مصلای امام خمینی (ره) است و با بررسی همه جانبه کارها و فعالیت‌ها تلاش داریم نمایشگاهی مناسب و در خور شان ناشران کشور برگزار کنیم.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: