کد خبر: 2443
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 29 فروردين 1397 - 14:00
ایمیل
چاپ

داخلی

»

نشست‌ها

»

نشست کتابخانه‌ها و موزه‌ها

نشست «شاهنامه‌نگاری در دوره قاجار» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

منبع : پیشخوان نشر
نسخه خطی «شاهنشاه‌نامه صبا» موجود در گنجینه خطی کتابخانه و موزه ملی ملک، چه نگاره‌های جذاب تاریخی- هنری در خود جای داده است که نگاره‌پژوهان و هنرشناسان کاوش‌گرانه در پی شناخت ارزش‌های آن برآمده‌اند. سخنران نشست «شاهنامه‌نگاری در دوره قاجار» در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران به این پرسش پاسخ می‌گوید.
نشست «شاهنامه‌نگاری در دوره قاجار» در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

 

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، دکتر سیدعبدالمجید شریف‌زاده، استاد دانشگاه و نگاره‌پژوه در نشست «شاهنامه‌نگاری در دوره قاجار» برپایه نسخه «شاهنشاه‌نامه صبا» موجود در گنجینه کتابخانه و موزه ملی ملک می‌کوشد مساله‌های تخصصی و کارشناسی مربوط به شاهنامه‌نگاری در دوره قاجار را واکاود. این نشست که هفتادمین جلسه از مجموعه نشست‌های تخصصی کتابخانه و موزه ملی ملک در گستره فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی به شمار می‌آید، در روز یک‌شنبه 2 اردیبهشت 1397 ساعت 14 در ساختمان این گنجینه در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی (ره)، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد» برگزار خواهد شد.

کتابخانه و موزه ملی ملک دوستداران فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی را به حضور در این نشست تخصصی فرامی‌خواند. 

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: