کد خبر: 2403
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 16 اسفند 1396 - 13:44
ایمیل
چاپ

داخلی

»

نشست‌ها

»

نشست کتاب

با همكاري موسسه خانه كتاب

«مسافران جاده هاي سرد» بررسي مي شود

منبع : پیشخوان نشر
کتاب «مسافران جاده های سرد» نوشته مجید محبویی جمعه (۱۸ اسفند ماه) در سرای ناشران قم برگزار می شود.
«مسافران جاده هاي سرد» بررسي مي شود

 

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از روابط عمومي موسسه خانه كتاب؛ گروه داستان جمعه با همكاري موسسه خانه كتاب، جلسه نقد داستان ««مسافران جاده هاي سرد» را جمعه (۱۸ اسفند ماه) با حضور مجيد محبويي، نويسنده و مهدي كفاش، منتقد در سراي ناشران قم برگزار مي كند.

كتاب «مسافران جاده هاي سرد» روايتي است از زندگي پسربچه‌اي كه در روزهاي ابتدايي انقلاب اسلامي  و درگيري‌هاي كردستان و آذربايجان غربي با خروج مادر و خواهرش از منزل به دليل اختلاف نظر با پدرش روبرو مي‌شود. به دنبال اين اتفاق پدر و پسربچه به دنبال يافتن رد و نشاني از مادر به راه مي‌افتند و در مسير جستجو هر دو به دست اشرار ضد انقلاب دستگير مي‌شوند اما در نهايت پدر آزاد و پسر گروگان باقي مي‌ماند. مهمترين گره داستان از ماجراي اسارت پسرك در دست اين اشرار شكل مي‌گيرد و آنچه كه او مي‌بيند و حس مي‌كند.

اين داستان بلند به نوعي سعي كرده در كنار نمايش اختلاف نظرهاي موجود به نوعي در راه رفع سوء تفاهم‌هاي موجود در اين زمينه نيز گام بردارد.

 

علاقمندان براي حضور در اين نشست مي توانند جمعه (۱۸ اسفند ماه) ساعت ۱۶ به سراي ناشران قم واقع در قم، مجتمع ناشران، سراي ناشران، طبقه سوم مراجعه كنند.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: