کد خبر: 2338
تاریخ انتشار: سه شنبه, 30 آبان 1396 - 11:51
ایمیل
چاپ

داخلی

»

نمایشگاه‌ها

با همكاري خانه كتاب

برپايي گالري عكس «يادگار ماندگار» در البرز

منبع : پیشخوان نشر
گالری عکس یکصدو ده پیشکسوت اهل قلم در نگارخانه سیروس قائم مقامی استان البرز برپا می شود.
برپايي گالري عكس «يادگار ماندگار» در البرز

 

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از روابط عمومي خانه كتاب، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز‌ با همكاري موسسه خانه كتاب، گالري عكس يكصد و ده پيشكسوت اهل قلم را در نگارخانه سيروس قائم مقامي استان البرز برپا مي كند.

پرتره يكصد و ده پيشكسوت اهل قلم توسط  اميد طاري‌فرد، عكاس تهيه شده اند  و به همت موسسه خانه كتاب در كتابي تحت عنوان «يادگار ماندگار» ثبت شده اند؛ در اين اثر عكس‌هايي از پيشكسوتان اهل قلم كه در زمان تهيه آن  در قيد حيات بوده‌اند، همراه با چكيده اي از  زندگينامه و معرفي آثار آنها ارائه شده است.

اين مجموعه عكس‌ها تاكنون در موزه هنرهاي معاصر فلسطين، مركز همايش هاي كتابخانه ملي، نمايشگاه بين‌المللي كتاب پكن، پرديس سينمايي ملت  و فرهنگسراي بهمن در معرض ديد علاقه‌مندان قرار گرفته اند و قرار است در استان هاي ديگر نيز به نمايش گذاشته شود.

 

گالري عكس «يادگار ماندگار» پرتره يكصد و ده پيشكسوت اهل قلم، فردا ۳۰ آبان ماه در نگارخانه سيروس قائم مقامي  افتتاح مي شود و علاقمندان مي توانند  از ۳۰ آبان ماه الي ۱۰ آذر  از ساعت ۹ الي ۱۸ براي بازديد به نشاني خيابان شهيد مطهري،نبش شاهد۲،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز مراجعه كنند.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: