کد خبر: 2392
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 03 اسفند 1396 - 14:39
ایمیل
چاپ

داخلی

»

نمایشگاه‌ها

»

نمایشگاه کتاب

نمایش بیش از 51 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه سیستان و بلوچستان

منبع : پیشخوان نشر
سیصد و پنجاه پنجمین نمایشگاه کتاب استانی با نمایش 51 هزار و 652 عنوان کتاب در سیستان و بلوچستان برگزار می ­شود.
نمایش بیش از 51 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه سیستان و بلوچستان

 

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه­های فرهنگی ایران، نوزدهمین دوره نمایشگاه کتاب سیستان و بلوچستان از 3 تا 9 اسفند در زاهدان برگزار می­شود. در این دوره 419 ناشر از سراسر کشور 51 هزار و 652 عنوان کتاب را در 242 غرفه در معرض دید عموم قرار می‌دهند. از استان 11 ناشر در نمایشگاه حضور دارند و 5 کتاب‌فروشی با ستاد نمایشگاه همکاری دارند و بن­های توزیعی تا دو هفته بعد از برگزاری نمایشگاه در این کتاب‌فروشی‌ها اعتبار دارد. برای حمایت از ناشرانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند، بخش فروش متمرکز کتاب­هایی از 45 ناشر را عرضه می­کند. مبلغ 900 میلیون تومان بن یارانه­ای خرید کتاب با تخفیف 20 درصدی از طریق بانک شهر مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع می­گردد.

نشست نقد کتاب و تجلیل از اهداکنندگان کتاب، کارگاه نقد و بررسی شعر کلاسیک استان، رونمایی از تازه­های نشر استان و تقدیر از ناشران فعال، کارگاه نقد و بررسی شعر سپید استان، کودکان کتاب­خوان و قصه­گویی و مسابقه کتاب کودک، برنامه فرهنگی هنری شهرستان­های استان، جشن امضاء کتاب با حضور رضا امیرخانی، کارگاه معرفی کتاب ویژه کودکان و والدین، کارگاه اوریگامی ویژه کودکان و نوجوانان، ایستگاه نقاشی و سرگرمی کودکان و نوجوانان و نمایش خیابانی ازجمله برنامه­هایی است که در بخش جنبی نمایشگاه اجرا می­شود.

نوزدهمین نمایشگاه کتاب زاهدان از 3 تا 9 اسفند از ساعت 9 تا 12 و 16 تا 20 پذیرای علاقه­مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.

 

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: