کد خبر: 2434
تاریخ انتشار: سه شنبه, 21 فروردين 1397 - 13:16
ایمیل
چاپ

داخلی

»

نمایشگاه‌ها

»

نمایشگاه کتاب

با حکم معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

امیرزاده سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران شد/ اعضای هیات رسیدگی به تخلفات تعیین شدند

منبع : پیشخوان نشر
رئیس سی و یکمین نمایشگاه بین‎‌المللی کتاب تهران احکام جدیدی را در رابطه با این رویداد فرهنگی صادر کرد.
امیرزاده سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران شد/ اعضای هیات رسیدگی به تخلفات تعیین شدند

 

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از ستاد خبری سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با حکم محسن جوادی؛ معاون وزیر و رئیس سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همایون امیرزاده به‌عنوان سخنگوی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شد.
 
در متن این حکم آمده است:
 
نظر به تجارب ارزشمند جنابعالی در حوزه نشر و حضور مستمر در دوره‌های متعدد نمایشگاه کتاب تهران به‌عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی کشور، به موجب این حکم به‌عنوان «سخنگوی سی‌و‌یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب می‌شوید.
 
انعکاس صدای واحد از نمایشگاه کتاب در موضوعات گوناگون و انتقال اطلاعات به رسانه‌ها بر مبنای عدالت از ضروریات این انتصاب است که انتظار دارد با توجه به اهتمام ویژه جنابعالی در امر پاسخگویی به اصحاب رسانه محقق شود. یقینا تمامی کمیته‌ها و ارکان نمایشگاه در این زمینه همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.
 
همچنین رئیس سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با صدور احکامی جداگانه یحیی دهقانی، سید‌محمود حسینی، محمود آموزگار، داود موسایی، مهدی سهل‌آبادی، علی فریدونی، محمدجواد مرادی‌نیا، هومان حسن‌پور ، محسن عموشاهی، امیرمسعود شهرام‌نیا و خانم لادن حیدری را به‌عنوان «اعضای هیات رسیدگی به تخلفات سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب کرد.
 
در متن هر یک از این احکام آمده است:
 
با عنایت به تجربه و سابقه ارزشمند فرهنگی جنابعالی و به استناد بند 3 ماده 3 شیوه‌نامه هیات رسیدگی به تخلفات به موجب این حکم به‌عنوان «عضو هیات رسیدگی به تخلفات سی و یکمین نمایشگاه بین‌الملی کتاب تهران» منصوب می‌شوید.
 
انتظار دارد تلاش در راستای رسیدگی به تخلفات ناشران، کمیته‌ها و کارکنان نمایشگاه با توجه به ضوابط، توجه به آیین‌نامه‌ها قوانین و مقررات مصوب به منظور سالم‌سازی حوزه نشر و نمایشگاه و نیز کاهش تخلفات را نصب‌العین خود قرار داده و ضمن رعایت عدالت و انصاف پرونده‌های ارجاعی را با نظر قاطع رسیدگی نمایید.
 
 پیش از این همایون امیرزاده  به‌عنوان رئیس هیات رسیدگی به تخلفات سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شده بود.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: