کد خبر: 2271
تاریخ انتشار: یکشنبه, 01 مرداد 1396 - 10:21
ایمیل
چاپ

داخلی

»

کارگاه‌ها

»

کارگاه چاپ

کارگاه آموزشی صحافی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

منبع : پیشخوان‌نشر
کارگاه یک روزه آموزشی صحافی، با حضور کارشناسان صحافی و جلدسازی، با هدف آشنایی علاقه‌مندان هنرهای سنتی با تکنیک‌های گوناگون صحافی، هم‌زمان با برگزاری نهمین جشنواره فرهنگی- هنری ماه هشتم در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا می‌شود.
کارگاه آموزشی صحافی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، کارگاه یک روزه آموزشی «آشنایی با صحافی» در روز چهارشنبه 4 امرداد 1396 خورشیدی از ساعت 9 تا ساعت 11 برگزار خواهد شد. کارشناسان صحافی و جلدسازی کتابخانه و موزه ملی ملک در این کارگاه، دستاوردهای تازه این گنجینه وقفی را در حوزه صحافی و جلدسازی ارایه خواهند کرد.

نهمین جشنواره فرهنگی- هنری ماه هشتم به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت از سوم تا سیزدهم امرداد 1396 خورشیدی در کتابخانه و موزه ملی ملک، هم‌زمان با هشتادمین سال‌روز وقف این گنجینه بزرگ برگزار می‌شود. این جشنواره با برنامه‌های گوناگون فرهنگی و تخصصی در حوزه‌های کتاب‌داری و موزه‌داری و گستره فرهنگ و هنر ایرانی- اسلامی، با برپایی آیین گرامی‌داشت میلاد امام رضا علیه‌السلام پایان خواهد یافت.

 

کتابخانه و موزه ملی ملک، نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران و یکی از شش کتابخانه بزرگ کشور در حوزه نسخه‌های خطی به شمار می‌آید که در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد» جای گرفته است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: