کد خبر: 2276
تاریخ انتشار: سه شنبه, 03 مرداد 1396 - 18:35
ایمیل
چاپ

داخلی

»

کتابفروشان

تمدید ثبت نام کتابفروشی ها در «تابستانه كتاب»

منبع : پیشخوان‌نشر
ثبت نام کتابفروشی های سراسر کشور در طرح تابستانه کتاب از امروز (سوم مردادماه) تا دهم مردادماه تمدید شد.
تمدید ثبت نام کتابفروشی ها در «تابستانه كتاب»

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از روابط عمومی خانه كتاب، آن دسته از كتابفروشانی كه تاكنون موفق به ثبت نام در طرح«تابستانه كتاب» نشده اند، از امروز (سوم مردادماه) تا دهم مرداد برای ثبت نام در این طرح فرصت دارند.

گفتنی است این تمدید به دلیل استقبال كتابفروشی های سراسر كشور برای مشاركت در طرح تابستانه كتاب تا دهم مردادماه تمدید شده و دیگر قابل تمدید نیست.

تاكنون 726 كتابفروشی از 31 استان كشور متقاضی شركت در طرح تابستانه كتاب شده اند كه در این میان استان تهران در جایگاه نخست بیشترین تعداد ثبت نام كتابفروشی‌ها قرار دارد و استان‌های قم، اصفهان، خراسان رضوی، فارس و كردستان هم در جایگاه‌های بعدی بیشترین مشاركت قرار گرفته‌اند.

 

در این طرح سقف تخفیف برای هر كتابفروشی حداقل ۲۰ میلیون ریال و سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداكثر ۱ میلیون ریال است. خریدار می‌تواند در چند نوبت و از چند كتابفروشی، كتاب‌های عمومی را با ۲۰ درصد تخفیف و كتاب‌های كودك و نوجوان را با ۲۵ درصد تخفیف از كتابفروشی‌های عضو طرح «تابستانه كتاب» خریداری كنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: