کد خبر: 1682
تاریخ انتشار: دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396 - 14:14
ایمیل
چاپ

داخلی

»

کتاب

باغ کتاب تهران به زودی افتتاح می شود + عکس

منبع : وبگاه باغ کتاب تهران
چند روز بیشتر تا افتتاح رسمی باغ کتاب تهران باقی نمانده است و دست اندرکاران بخش‌های مختلف این پروژه بزرگ فرهنگی به صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت هستند.
باغ کتاب تهران به  زودی افتتاح می شود + عکس

 


به گزارش آوید ایران، این چند عکس روایتی است کوتاه، از فعالیت‌های این روزها در«باغ کتاب تهران» و البته بخش‌های مختلف این مجموعه. 

 

 

  فروشگاه کتاب در باغ کتاب به دو بخش تقسیم شده است، فروشگاه کتاب کودک و نوجوان و بخش عمومی و بزرگسال.  

 

 در بخش کتاب بزرگسال از تمامی ناشران فعال کشور برای نمایش و فروش کتاب‌های آنان دعوت به عمل آمده و پیش‌بینی می‌شود حدود ۱۵ هزار جلد کتاب در بخش کتاب بزرگسال در این فاز به نمایش درآید.

   

 باشگاه روباتیک باغ کتاب تهران، باشگاهی منحصر به فرد و جذاب برای کودکان و نوجوانان به روبات است، در این بخش از آموزش ساخت و کار کردن با روبات‌ها تا برگزاری مسابقه بین روبات‌ها در انتظار علاقمندان خواهد بود.

 

  بخش کتاب کودک و نوجوان، یک شگفتی بزرگ برای کودکان و نوجوانان و البته والدین آن‌ها خواهد بود، ۲۵ هزار عنوان کتاب کودک و نوجوان با چیدمانی متفاوت در دسترس شما خواهد بود، اینجا باغ کتاب است، بزرگترین فروشگاه کتاب در جهان و محلی برای تجربه‌های جدید علمی و البته یک سفر خاطره‌انگیز در کنار دوستان و خانواده شما. 

 در جای جای باغ کتاب، مراجعه کنندگان با مجسمه‌هایی از شخصیت‌های نوستالژیک کتاب‌های داستان و فیلم‌ها و کارتون‌ها مواجه می‌شوند.یک عکس کنار این مجسمه‌های خاطره‌انگیر می‌تواند سفر شما به باغ کتاب را تبدیل به یک خاطره تصویری برای شما بکند.  

 یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد باغ کتاب تهران که در فاز بعدی به بهره‌برداری می‌رسد، چاپ کتاب‌های نایاب و کمیاب در فاصله زمانی بسیار کوتاه در باغ کتاب و تحویل به متقاضیان این کتاب‌هاست، البته کتاب‌هایی که تفاهم لازم با ناشر آن صورت گرفته است.

 

  

 چینش کتاب بخش بزرگسال مراحل نهایی خود را می‌گذراند و کتاب‌ها به صورت موضوعی دسته بندی شده است. 

 و اما ماجرا این مرد دوچرخه سوار در باع کتاب تهران برای بچه‌های دیروز اهواز و خطه جنوب کشورمان یادآور روزهای حماسه و مقاومت است، او اولین فردی است که خبر حمله عراق به کشورمان را به مردم اهواز رساند.

 

 

در باغ کتاب تهران علاوه بر کتاب و فضاهای جذاب علمی، صنایع دستی و لوازم التحریر هم در دسترس شما خواهد بود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: