کد خبر: 2034
تاریخ انتشار: سه شنبه, 09 خرداد 1396 - 07:35
ایمیل
چاپ

داخلی

»

کتاب

ناشر پرکار آثار پزشکی کشور رمان منتشر کرد

منبع : ایرنا
برای اولین بار انتشارات تیمورزاده به عنوان پرکارترین ناشر دانشگاهی و پزشکی دو دهه اخیر، رمانی کوتاه به نام «در رابطه با رابطه» را منتشر کرد.
ناشر پرکار آثار پزشکی کشور رمان منتشر کرد

به گزارش پیشخوان‌نشر، مدیر مسئول انتشارات تیمورزاده درباره انتشار این رمان اظهار کرد: یکی از دلایلی که باعث شد، تمایل به انتشار این رمان وجود داشته باشد، آشنایی بیشتر مردم با فعالیت های غیرپزشکی پزشکان و متخصصان بود.

فرهاد تیمورزاده با بیان اینکه نویسنده این کتاب خانم دکتر زویا طاوسیان متخصص زنان و زایمان است، افزود: مخاطب در این رمان کمی با فضای زندگی یک پزشک و متخصص آشنا و متوجه می شود، این قشر از جامعه نیز دغدغه هایی مشابه با سایر مردم دارند، هرچند کتاب می تواند برخی تصورات درباره زندگی پزشکان و متخصصان را تغییر دهد

ناشر برگزیده اولین جشنواره ملی کتاب اولیا و مربیان ادامه داد: تا چند ماه دیگر یک کتاب شعر را هم که نویسنده آن یک پزشک شاعر است منتشر خواهیم کرد، هرچند از این پس انتشار کتاب هایی که نگارندگان آنها یک پزشک هستند، پس از تایید کارشناسان در دستور کار است.

تیمورزاده گفت: برای انتشار کتاب هایی از این دست، لازم است بازخوردها هم گرفته شود، بدان معنا که هرچه نوشته شود را منتتشر نخواهیم کرد و نظر کارشناسی افراد صاحب نظر در این باره را جویا خواهیم شد.

وی افزود: پیش از این نیز انتشارات تیمورزاده در حوزه کودک، کتاب شعری را با عنوان «شهر الفبا» منتشر کرد که شعر های آن را محمد طباطبایی از پزشکان شاعر سروده است.

به گفته تیمورزاده، این اثر مجموعه‌ای از اشعار برای آموزش به کودکان است که در‌ آن سعی شده با بهره‌گیری از آوا و آهنگ، حروف الفبای فارسی به بچه‌ها آموزش داده شود

عضو هیئت مدیره انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان گفت: قطع رمان «رابطه در رابطه» رقعی و جلد آن شومیز است که با شمارگان 2500 نسخه و به قیمت 70 هزار ریال منتشر شده است. 

به گفته وی، تصویرگری این رمان را مستانه فاطمی انجام داده و کاغذ بکار رفته در آن کاغذ بالک سوئد است که به خاطر ویژگی رنگ و وزن سبک آن، کتاب را خواندنی تر کرده است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: