کد خبر: 2195
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 15 تیر 1396 - 09:20
ایمیل
چاپ

داخلی

»

گفتگو

»

گفتگو چاپ

راه‌اندازی سامانه جامع چاپ در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی

منبع : پیشخوان‌نشر
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از راه اندازی سامانه جامع چاپ در این اداره کل خبر داد.
راه‌اندازی سامانه جامع چاپ در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، یوسف امینی با بیان این خبر گفت: در راستای اجرایی کردن طرح دولت الکترونیک و همچنین تکریم ارباب رجوع، کاهش هزینه‌ و وقت، تسهیل و تسریع خدمات مورد نیاز چاپخانه‌ها و واحدهای وابسته کشور، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با همراهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سامانه جامع چاپ فعال گردید.

وی افزود: از اول مرداد ماه فعالیت های مربوط به چاپخانه ها صرفا از طریق این سامانه قابل انجام است.

امینی با دعوت از فعالان این حوزه عنوان کرد: این فعالان با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل چاپ و نشر به آدرس: http://irprint.farhang.gov.ir  نسبت به ثبت مشخصات واحد لیتوگرافی، چاپ و عملیات تکمیلی(صحافی) خود اقدام کنند.

وی افزود: چاپخانه داران در صورت نیاز به هرگونه توضیح می‌توانید با شماره‌های ٣٨٥١٢٦٣٢ و ٣٨٥١٣٢٩٤ ، واحد سامانه جامع چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تماس بگیرند.

امینی اعلام کرد: متقاضیان جدید تاسیس چاپخانه نیز می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی مربوطه و ورود به سامانه جامع چاپ و انتخاب بخش متقاشی جدید، فرم های مربوط به کلمه کاربری و رمز عبور را پر کرده و پس از تایید کارشناس مربوطه، می توانند وارد کارتابل خود شده و فرم های تقاضای واحد چاپی را تکمیل نمایند.

وی ادامه داد: متقاضی پس از اعلام تقاضا، توسط پیام کوتاه و ایمیل در جریان روند اداری تقاضای خود قرار خواهد گرفت. 

لازم به توضیح است در این سامانه کلیه فرایندهای مربوط به واحدهای چاپی در ٤ سرفصل تاسیس، نقل و انتقال، ورود و ترخیص، صادرات و امورچاپی دسته بندی شده است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: