کد خبر: 2215
تاریخ انتشار: دوشنبه, 19 تیر 1396 - 11:43
ایمیل
چاپ

داخلی

»

گفتگو

»

گفتگو چاپ

حمایت وزارت ارشاد از رویداد جهانی اینترپک در تهران

ایران و آلمان شرکای خوبی و قابل اطمینانی هستند/ نمایشگاه اینترپک به نفع دو کشور

منبع : عصر نمایشگاه
  مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه از نمایشگاه چاپ و بسته بندی شهر آفتاب تهران حمایت می کنیم گفت : امیدوارم ایران و آلمان در این نمایشگاه، شرکای خوب و قابل اطمینانی برای هم بوده و نمایشگاه به نفع دو کشور باشد.
ایران و آلمان شرکای خوبی و قابل اطمینانی هستند/ نمایشگاه اینترپک به نفع دو کشور

به گزارش پیشخوان نشر، محمود رضا برازش با اشاره به همکاری و ارتباط با آلمان و نمایشگاه دوسلدورف جهت برگزاری این نمایشگاه اظهارداشت: ارتباط بین دو مجموعه توسعه بیشتری پیدا کرده و بتواند رشد داشته باشد. امیدوارم ایران و آلمان در این نمایشگاه، شرکای خوب و قابل اطمینانی برای هم بوده و نمایشگاه به نفع دو کشور باشد.

وی با بیان اینکه هرچقدر ورود دولت به بحث های تخصصی فقط حمایتی باشد نه دخالتی، بهتر است، گفت: سعی مان بر این است که این نمایشگاه، نمایشگاه تخصصی و کاملا بر مبنای تکنیکال باشد. هر چقدر مسایل سیاسی یا مسایل حاشیه ای در آن کمتر باشد، ثبات بیشتری خواهد داشت.

مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: باید در نمایشگاه زمینه حضور شرکت های معتبر را فراهم کنیم، چرا که در فضای نمایشگاهی است که امکان تعامل اطلاعاتی، تکنولوژیکی و تعامل افراد متخصص فراهم می شود و ثمره نمایشگاه در پایان باید تفاهم و همکاری ایران با سایر کشورها باشد.

برازش با اشاره به اینکه در حال حاضر حضور برخی شرکت های چاپ و بسته بندی در ایران کمرنگ است، عنوان کرد: انتظار داریم حضور این شرکت ها به مدد برگزاری چنین نمایشگاه هایی از حد یک دفتر نمایندگی خارج شده و فنی تر شود.

وی با اشاره به اینکه سیاست دکتر روحانی و دکتر ظریف تعامل و دوستی با دنیاست، خاطرنشان کرد: در پی توسعه روابط با کشورهای مختلف در زمینه صنایع گوناگون هستیم و با توجه به ظرفیت های ایران در صنایع غذایی، مواد اولیه و تکنولوژی، این کشور توانایی بالایی در حوزه صنعت چاپ و بسته بندی دارد و می تواند روابط مثمرثمری با سایر کشورها از جمله آلمان، فرانسه و... داشته باشد که این روابط در حال حاضر نیز وجود دارد و امید است در آینده توسعه بیابد.

مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه صنایع چاپ و بسته بندی، یکی از صنایع در ایران است که به شدت در حال توسعه می باشد، اظهارداشت: ایران کشور وسیع و با تنوع آب و هوایی زیاد است. منابع اولیه برای چاپ و بسته بندی خوب و همینطور تنوع تولیدات غذایی و محصولات صنعتی برای بسته بندی وجود دارد. بنابراین می تواند پایگاهی برای کشورهای همسایه باشد که ما بتوانیم هم به لحاظ تکنیکی و هم به لحاظ مواد اولیه کمک کنیم. هم اینکه بعضی از محصولات را به صورت بسته بندی شده به کشورهای دیگر صادر کنیم.

نمایشگاه چاپ و بسته بندی ( IPAP ) با مشارکت نمایشگاه دوسلدروف آلمان، برگزار کننده نمایشگاه های interpack و drupa از تاریخ 20 الی 23 مهر ماه در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار می شود.

وب سایت های رسمی www.interpackalliance.com ، www.drupa.com ، www.pacprocess-tehran.com ، www.ipapexpo.ir  در حال اطلاع رسانی نمایشگاه در حوزه بین المللی و داخلی می باشند.

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: