کد خبر: 2334
تاریخ انتشار: جمعه, 26 آبان 1396 - 11:12
ایمیل
چاپ

داخلی

»

گفتگو

»

گفتگو چاپ

اهالی چاپ برای کمک به کرمانشاه آستین همت بالا زدند

منبع : ایبنا
دست‌اندرکاران صنعت چاپ تهران برای همیاری با هموطنان زلزله‌زده کرمانشاهی، آستین همت بالا زدند و دفاتر اتحادیه‌های چاپخانه‌داران، لیتوگرافان و صحافان تهران آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی هم صنفی‌های خود هستند.
اهالی چاپ برای کمک به کرمانشاه آستین همت بالا زدند

 

به گزارش پیشخوان نشر، رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ با اشاره به اقدامات اهالی چاپ برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه، عنوان کرد: در هماهنگی  که روز گذشته با روسای اتحادیه‌های چاپخانه‌داران، لیتوگرافان، صحافان و انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ داشتیم، قرار شد برای همیاری با هموطنانی که در زلزله غرب ایران رخ داده است، از ظرفیت‌های اصناف صنعت چاپ کمک گرفته شود.
 
بابک عابدینی ادامه داد: این اقدام به دنبال مسئولیت اجتماعی اهالی چاپ انجام می‌شود و امیدواریم در سایه این همکاری، همیاری را به صورت منسجم به همراه یک اقدام خداپسندانه داشته باشیم.
 
وی با اشاره به تعامل با مسئول اتاق بازرگانی کرمانشاه، گفت: اکنون فهرست اقلامی که برای مردم اولویت دارد و به آن نیاز دارند، تهیه شده است که در صدر آنها چادر، پتو، لوازم گرمایشی و بعد از آن برنج، روغن و حبوبات کنسروی است که از همکاران می‌خواهیم برای کمک در این امر اقدام کنند.
 
عابدینی با بیان اینکه اتحادیه‌ها گام بلندی برای همیاری در این حوزه برداشته‌اند، یادآور شد: اکنون ساختمان فعلی سه اتحادیه برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی همکاران و هم‌صنفی‌های ما در صنعت چاپ اکنون آماده دریافت فهرست‌های اعلام شده است.
 
وی تاکید کرد: طبق اطلاعاتی که به دست آوردیم تا یک ماه آینده این کمک‌رسانی‌ها باید استمرار داشته باشد به همین دلیل طبق تصمیم ستاد مرکزی، به زودی محلی معرفی می‌شود تا کل کمک ها در آن مکان جمع آوری و به کرمانشاه ارسال شود. 

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: