کد خبر: 2398
تاریخ انتشار: سه شنبه, 08 اسفند 1396 - 11:18
ایمیل
چاپ

داخلی

»

گفتگو

»

گفتگو کتاب

فتح‌الله فروغی خبر داد:

آیین‌نامه‌های نمایشگاه کتاب تهران برای تصویب به شورای سیاست‌گذاری ارائه می‌شود

منبع : ایبنا
دبیر شورای برنامه‌ریزی و اجرایی صنفی نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به اقدامات این شورا در هفته‌های اخیر گفت: کمیته‌های ناشران داخلی و خارجی آیین‌نامه‌های این دو بخش را بررسی و دیدگاه‌ها و نظرات جدید در آن لحاظ شده است و در نشست بعدی شورای سیاستگذاری نمایشگاه تصویب می‌شوند.
آیین‌نامه‌های نمایشگاه کتاب تهران برای تصویب به شورای سیاست‌گذاری ارائه می‌شود

 

به گزارش پیشخوان نشر و به نقل از فتح‌الله فروغی با بیان اینکه یکی از مهمترین موضوعات شورای برنامه‌ریزی و اجرایی صنفی آغاز ثبت‌نام نمایشگاه است، عنوان کرد: قوانین و مقررات کمیته‌های ناشران داخلی و خارجی باید به ‌روزرسانی شوند زیرا آنچه وجود دارد متعلق به سال گذشته است.
 
وی افزود: از همکاران دو کمیته خواسته‌ایم قوانین و مقررات سال گذشته را بررسی کنند و دیدگاه‌ها و نظرات را با استفاده از نظر کارشناسان خبره در برنامه بگنجانند و نظر نهایی خود را اعلام کنند.
 
فروغی با بیان اینکه صبح امروز نظرات کارشناسی به همراه اصلاح و قوانین به شورای برنامه‌ریزی و اجرایی صنفی ارائه شده است، گفت: برای اینکه قوانین قابل اجرا شوند باید در شورای سیاستگذاری سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به تصویب برسند و پس از آن ثبت‌نام‌ها آغاز می‌شود.
 
وی با اشاره به نشست روز چهارشنبه شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب، تاکید کرد: در این نشست علاوه بر بررسی اصلاحات قوانین، مقررات و آیین‌نامه‌ها و تصویب آن‌ها، درباره تاریخ دقیق ثبت‌نام از ناشران نیز بحث و تبادل نشر می‌‌شود.
 
سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 12 تا 22 اردیبهشت 97 در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد. 

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با پیشخوان‌نشر، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود پیشخوان‌نشر را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: